Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Critical+ Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

236.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Critical+ x Ruderalis

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Горіх, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto Critical + Feminised - це славний нащадок двох найсильніших і неймовірно популярних Стрейна: потужного Big Bud і ароматного Skunk. У складі Стрейна органічно злилися в єдиний мікс гени кращих сатівних і індічних сортів, що обдарував його високими комерційними характеристиками і прекрасній продуктивністю.

Структура кущів свідчить про їх рекордну продуктивність. У висоту ялинки досягають всього лише 90 сантиметрів, що однак не заважає їм робити мінімум 30 грамів з однієї рослини якісних шишок. Сильна центральна кола, щедро припорошена великими кристалами ТГК, є головним надбанням кущів

Тривалість цвітіння Auto Critical + Feminised не перевищує 65 днів. Кущі некапризним, швидко адаптуються до нових умов і не вимагають до себе підвищеної уваги. У період цвітіння тугі смолисті шишки починають виділяти приємний горіховий аромат, доповнений нотками пряних спецій і тонізуючим лимонної кислинкою.

Завдяки своєму незвичайному ефекту Auto Critical + Feminised активно використовується в медичних цілях при терапії багатьох важких станів.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.