Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

White Widow Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Brasilien x India Sativa

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 800 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Солодкий, Земляний, Деревний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

White Widow Fem CZ - по-справжньому легендарний Стрейн, який відноситься до елітного сімейства білих сортів, а по суті є його батьком. Це допрацьована і генетично стабілізована його версія, тому рослини виходять більш гомогенними і мають високі життєві характеристики. У генетиці сорти містяться американська сатіва і потужна індійська індика.

Рослини досить високі, і без контролю росту можуть досягати навіть 200 см, однак при цьому вони мають дуже крихким і витонченим будовою. Незважаючи на це, урожай з кущів досить вражаючий і може досягати 800 грам з м2 при дотриманні всіх умов. Період цвітіння короткий і становить приблизно 65 днів.

Харвест стає справжнім святом з White Widow Fem CZ. Сорт має солодкуватий землистим ароматом з невеликою кислинкою, а також віддає землистими нотками. Найпотужніший ефект може відмінно заспокоїти, усунувши всі негаразди і переживання зі свідомості. Завдяки цим властивостям Стрейн може мати застосування в канна-терапії.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.