Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto New York Diesel

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Neuro Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Хімічний, Квітковий, Солодкий

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto New York Diesel розроблений фахівцями Neuro Seeds в основному для вирощування в приміщенні більш досвідченими Гровер. Хоча, якщо ви готові вчитися і маєте необхідне обладнання, ви також зможете досягти успіху. На відкритому повітрі насіння Auto New York Diesel ростуть тільки в тропічному кліматі. Листя рослин Auto New York Diesel мають повний глибокий зелений колір, який врешті-решт починає переходити в фіолетовий тон. Auto New York Diesel є екзотичним сортом з ароматом і смаком червоного винограду. Запах буде дуже сильний, особливо, коли ви торкнетеся одного зі свіжих прекрасних і липких суцвіть. Психоактивні ефекти викликають творчий підйом і відкривають ясність розуму, даруючи відчуття ейфорії, розслаблення і відчуття благополуччя.


Пацієнти, які приймають медичний канабіс при використанні цього сорту, який є унікальним у своєму роді, завдяки праці наших генетиків і нейробіологів, зможуть знайти полегшення від депресії, безсоння, нудоти, болі, стресу, тривоги, синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, біполярного розладу і мігрені .

ВІДГУКИ
1

Дрон777

Auto New York Diesel

Я брал эти семечки урожай классный.. ..

07.11.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.