Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Lemon Kush

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Lemon Skunk * The OG #18

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Lemon Kush, посаджені на відкритому повітрі дозволять отримати вам більш потужний аромат плодів, ніж при індорном вирощуванні. Гібрид відрізняється досить примхливим характером і розкриє свій продуктивний потенціал тільки старанному і працьовитому коноплярів. У період цвітіння при недостатньому або надмірному введенні добрив сходи схильні сильно витягуватися вгору, що є абсолютно характерним для їх генетичної лінійки.

походження

Lemon Kush - володар могутньої генетики. Культура створена на основі генів двох знаменитих сортів - Master Kush і Lemon Joy. Незважаючи на те, що новий гібрид вважається досить вибагливим, з його вирощуванням при бажанні може впоратися і новачок. Цікавим фактом є те, що ця дивовижна Індик-домінантна культура з невеликими щільними шишками під кінець життя при порушенні технології вирощування, подібно сатівним видам, схильна до незначного витягуванню в висоту. Регулярні насіння конопель сорту Lemon Kush, безсумнівно, порадують тих, хто вважає за краще комбіновані Індик-сатівние ефекти.

медичне застосування

Lemon Kush, завдяки наявності індічних і сатівних генів, має унікальні цілющі властивості, які дозволяють застосовувати його в тих випадках, коли лікування традиційними засобами виявилося малоефективним. Гібрид відмінно знімає м'язові болі, усуває напади мігрені і позбавляє від судом. Він також незамінний в тих випадках, коли необхідно швидко взяти під контроль напади гніву, підвищити концентрацію уваги або поліпшити пам'ять.

ВІДГУКИ
1

вася

Lemon Kush

Все просто шикордоз) Приболо вовремя, было упаковано замечательно, менеджер вобщен гуд) сорт бомбааааа..

09.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.