Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Kush

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Індика

Генетика:

Afghanistan * Pakistan

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Горіх, Сосна, Деревний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Kush є суперпотужний посадковий матеріал, який здатний вижити в будь-яких умовах. Зерна виробляють сильні здорові і витривалі кремезні сходи, плоди яких здатні продукувати величезна кількість високоякісної смоли. Найчистіша індічная генетика є головною перевагою культури, так як саме вона наділила сорт Kush відмінними комерційними якостями, які гідно оцінило більшість фахівців. Кущі гібрида володіють чарівними зовнішніми даними: їх жорсткі і щільні листя покриваються в період цвітіння чудовою павутиною з найніжніших трихом і усіяні фантастичною розсипом ароматних кристалів.

походження
В наші дні сорти, що належать до лінійки Kush, користуються особливою популярністю у гроверів Північної Каліфорнії, це легко пояснюється тим, що ці рослини мають величезну життєвою силою, що дозволяє виживати їм в будь-яких умовах. Регулярні насіння конопель сорту Kush мають найчистішу індічную генетику, позбавлену будь-яких сторонніх вкраплень. Гібрид характеризується стрімким зростанням, високою продуктивністю і абсолютної невибагливістю. Історія цього виду являє собою таємницю за сімома печатками, яку поки нам з вами не дано дізнатися.

медичне застосуєте
Фахівці дуже часто використовують плоди Kush в тих випадках, коли необхідно максимально швидко позбутися від інтенсивних болів, усунути психічний дисбаланс або повернути міцний і здоровий сон. Високі спазмолитические властивості гібрида дозволяють використовувати його при лікуванні бронхіальної астми, хвороби Паркінсона, епілепсії і розсіяного склерозу.
ВІДГУКИ
1

Владимир

Kush

вот и орешки прилетели они просто чудо респект чудесному магазину !

13.01.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.