Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Somango

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Super Skunk * Big Skunk Korean * Jack Herer

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 800 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Somango ідеально підходять для аутдорной культивації в будь-якій кліматичній зоні. Підвищена гіллястість робить кущі цього гібрида схожими на сильні пишні ялинки, які в період цвітіння покриваються безліччю тугих ароматних плодів-шишок. Культура небайдужа до органічної підгодівлі, а тому навіть її мінімальна кількість здатне значно підвищити продуктивність кущів. Незважаючи на високі адаптаційні можливості і самостійність Somango, не варто розвиток сходів гібрида пускати на самоплив, так як вони можуть перетворитися в справжніх гігантів, що відіб'ється на їх врожайності.

походження
При створенні самого фруктового сорти Somango брідери використовували два батьківських гібрида: володаря складної генетичної структури Jack Herer і чудового Big Skunk Korean. Спочатку світ дізнався Somango під назвою Soma # 5, але з плином часу завдяки унікальному мангового аромату його було вирішено перейменувати. Від своїх генетичних предків гібрид успадкував абсолютну байдужість до пліснявий інфекції, тому якщо регулярні насіння конопель сорту Somango вирощуються індорним методом, навіть при підвищеній вологості можна не хвилюватися за збереження врожаю.

медичне застосування
Потужні антидепресивні властивості Somango високо оцінили багато медичних працівників. Гібрид швидко справляється з депресією, значно покращує настрій і повертає життєлюбство навіть після перенесених важких психологічних травм. Крім цього, він володіє відмінними знеболюючими властивостями, здатний швидко підвищити апетит і прогнати напад нудоти, викликаної прийомом сильнодіючих медичних препаратів.
ВІДГУКИ
1

BON

Somango

думаю кто пробовал согласится что стоит попробовать любому!!!оправдал чемпионские звания на 100%:)

29.03.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.