Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Critical Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 567

Фасовка:

Кількість упаковок:

748.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Afghanistan Indica x Skunk #1

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 700 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для медитації, Для відпочинку, Для сну

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель сорту Critical навіть при вирощуванні в не зовсім відповідних умовах порадують дружними і впевненими сходами. Незважаючи на байдужість до умов культивації, культура погано переносить нестачу ультрафіолету, а тому при індорном вирощуванні Стрейна потрібно установка відповідних освітлювальних приладів. На кущах Critical в період цвітіння утворюється безліччю тугих, липких від надлишку смоли суцвіть, покритих витонченої павутиною ніжних білих трихом.

походження

Високі комерційні якості Critical обумовлені його відмінною генетикою і домінуванням у складі Стрейна індічних генів. Фемінізовані насіння конопель сорту Critical були отримані в процесі копіткої праці сучасних бридерів, які схрестили володаря класичного аромату Skunk з витривалим Afghani. Цей потужний генетичний мікс забезпечив новій культурі відмінну продуктивність, щедре цвітіння, чарівний аромат і прекрасний ефект.

Смак і ефект

Суцвіття Critical чинять сильний седативну дію. Після прийому плодів Стрейна по тілу прокочується могутня розслаблююча хвиля, яка швидким потоком змітає на своєму шляху будь-які тяготи і знегоди, проблеми, смуток і розчарування, залишаючи після себе лише приємну ейфорію. Культура має смачним солодко-фруктовий аромат, доповненим яскравими сканковимі нотками.

медичне застосування

В першу чергу Critical привертає прихильників лікування коноплею своїм потужним знеболюючим ефектом. Також культура вважається відмінним засобом від безсоння, хронічної втоми, депресії і посттравматічесіх стресових розладів.

особливості вирощування

Виростити фемінізовані насіння конопель сорту Critical вийде у всіх без винятку коноплярів, але от домогтися рекордної продуктивності під силу далеко не всім. Незважаючи на невибагливість, гібрид буде радий постійному введенню живильної підгодівлі, достатній кількості ультрафіолету і регулярному поливу. Звичайно, порушення технології вирощування Стрейна не вб'є витривалий гібрид, але при цьому і не дозволить домогтися від кущів максимальної продуктивності.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.