Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Bubblegum Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

258.00грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Hindu Kush

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Bubblegum Feminised став відомим завдяки яскравому запам'ятовується аромату. Стрейн органічно поєднав у собі неймовірну простоту культивації, яскравий смак, оригінальний аромат і глибокий ментальний ефект. Це один з найбільш універсальних сортів, він ідеально підійде для тих, хто мріє про отримання величезної кількості високоякісного стаффа з найменшими фізичними вкладеннями.

У його складі домінують індічние гени, що забезпечило йому прекрасну стійкість до стресів, високі адаптаційні можливості і прекрасний продуктивний потенціал. Компактна висота кущів, що не перевищує 100 сантиметрів, дозволяє їх вирощувати навіть тим коноплярів, які не володіють достатньою кількістю площі. Період цвітіння гібрида займає 75 днів, але за то по закінченню його виростає значна кількість шишок, пахнуть знаменитої жувальною гумкою з приємним полуничним ароматів.

Ароматний димок Стрейна разом з приємним післясмаком залишає після себе глибоке ментальне вплив, яке сприяє посиленню мозкової активності і значно прискорює мислення.

Суцвіття культури прекрасно купируют больовий синдром, що дозволяє використовувати їх в складі комплексного лікування подагри, артритів і розсіяного склерозу.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.