Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Big Foot Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

1070.70грн

Виробник:

Sweet Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Ягоди, Квітковий, Солодкий

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Big Foot Feminised - потужний бистроцветущій індічно-сатівний гібрид, який вражає стрімкої енергією з перших днів зростання. Після фемінізації Растишка радує однаково щедрими врожаями як при культивації на закритих, так і відкритих ґрунтах.
Ялинки не доставили клопоту недосвідченим коноплярів і подарують легкий і приємний Гров знавцям. Генетична невимогливість Стрейна дозволяє його успішно культивувати на технічно вироблених грунтах. Паростки не капризний, а тому лояльно ставляться навіть до найважчим гроверскім ошібкам.Бистрое цвітіння растишки є свого роду профілактикою проти нападу на кущі сірої гнилі і паразитів, так як в період розгулу епідемії урожай вже давно зібраний.

Ялинки мають типовою для індічно-сатівних сортів структурою: їх сильні стебла оточені значною кількістю латеральних гілок, а на їх верхівках красуються величезні центральні шишки, інкрустовані іскристими сріблястими кристалами.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.