Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Widow Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Auto AK-47 x Colombian

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 80 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto White Widow Fem CZ походить від оригінального White Widow, відомого ще з 19-го століття, схрещеного з рудералісом. Наша версія сорту має додаткової стабілізацією, тому вона дуже зручна і невибаглива у вирощуванні і підійде як досвідченому, так і починаючому Гроверу. Рослини, що досягають 80 см, стійко переносять багато неприємностей і легко адаптуються до оточення.

Виглядають кущі вкрай ефектно, під час їх 60-65-денного періоду цвітіння від них буквально неможливо відвести очі. Розкішні рослини покриваються блискучим білим покривалом кристаликів, наповнюючи повітря приємним ароматом цитрусових.

При належному догляді цілком можна отримати 400 грамів з кожного квадратного метра, при цьому якість стаффа буде дуже вражаючим. Сорт відрізняється забійним індічним ефектом, який нікого не залишить байдужим. Він допомагає звільнитися від тривожності і напруженості, залишити все неприємне в минулому.

Auto White Widow має багато перемог на самих різних професійних конкурсах каннабісових, що є наочним підтвердженням його затребуваності і популярності.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.