Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Dwarf

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Автоквітуча Індика

Генетика:

Buddha Seeds - White Dwarf

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 80 см.

Смак:

Горіх, Солодкий, Фруктовий

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Dwarf виробляють неймовірно красиві сходи, які зачаровують своїми зовнішніми даними буквально з першого погляду. Невисокі кремезні кущі здатні стійко переносити будь-які несприятливі фактори. Культура стійка до інфекційних захворювань, паразитарних уражень, різких кліматичних змін, а також неякісного поливу і освітлення. Гібрид лояльно ставиться до помилок культивації, що робить його найбільш підходящим видом для новачків.

походження
Склад Auto White Dwarf не відрізняється особливо складною структурою, так як він створений на основі двох чудових індічних сортів - White Dwarf і Widow, кожен з яких має по-справжньому унікальними якостями. Від першого нова культура успадкувала компактні розміри, а від другого гібрид отримав стрімкий період цвітіння, що позбавляє гровера більшості проблем, що виникають при вирощуванні більш повільних культур. Купуючи регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Dwarf можна бути впевненим, що гроші не будуть витрачені даремно, так як гібрид здатний порадувати багатим урожаєм навіть в найнесприятливіших умовах.

медичне застосування
Auto White Dwarf є найсильніший сорт медичної марихуани, яка володіє широким спектром дії. Культура відмінно усуває біль, підвищує апетит, знімає м'язовий спазм і розслабляє нервову систему, що дозволяє використовувати її в складі комплексного лікування таких захворювань, як розсіяний склероз, глаукома, виразковий коліт, бронхіальна астма і епілепсія.

ВІДГУКИ
1

дрюня

Auto White Dwarf

Очень сильная штука, очень понравилась, спасиб!

08.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.