Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Sinevir Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

516.00грн

Виробник:

Carpathians Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Sativa\Indica Genetics

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Ягоди, Квітковий, Солодкий

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Sinevir - це більш зручна версія оригінального насіннєвого матеріалу, який дає сходи родючих кущів жіночого роду. В ході розвитку рослини формують щільну гіллясту структуру і виявляють змішані риси підвидів канабісу. Невеликий розмір дозволяє комфортно вирощувати гібрид в різних умовах без необхідності в контролі росту, так як його легко розмістити навіть на маленькій площі ділянки або гроубокса. Auto Sinevir буде пристосовуватися до навколишнього середовища і протистояти зовнішнім стресам. Його назва за традицією Carpathians Seeds походить від найчистішого озера Синевир, розташованого серед карпатських гір.

Походження та нагороди

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Sinevir отримали в результаті складної селекції і креативного мислення бридерів з України, які довгий час працювали над унікальними різновидами індика і сатіва. З декількох вирощених поколінь кожного виду були обрані найсильніші особини. Їх схрещування дозволило вивести стабілізований генофонд, який показує чудові характеристики завдяки кристально чистою екології Західної України. Тому Стрейн показує відмінну адаптацію в різних кліматичних умовах Європи.

Смак і ефект

Простір навколо кущів Auto Sinevir наповниться містичним антуражем за рахунок вихідного від них стійкого аромату свіжих гірських трав. Вдихаючи легкий дим, людина відчує яскраві відтінки солодких фруктів, які залишать приємну кислинку в післясмаку. В ефекті виразно проявляються кращі властивості як сатіва, так і індика. Auto Sinevir дає тілу відчуття піднесеності і виробляє на нього релаксуючий вплив. Розум увійде в стан безтурботного спокою, що дозволяє насолоджуватися кожним моментом життя.

медичне застосування

Численні дослідження з кожним разом відкривають нові корисні властивості канабісу, який вже багато років використовується для лікування різних захворювань і симптомів. Так, наприклад, він здатний зняти стрес і депресію, полегшити фізичні болі і оніміння, повернути здоровий сон і апетит.

особливості вирощування

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Sinevir виростають сильними рослинами, які швидко доходять до піку цвітіння і видають високоякісні врожаї. При культивації в оптимальній екосистемі вони будуть купувати тільки жіноча стать. Auto Sinevir може вступати у фазу дозрівання, не чекаючи зміни фотоперіоду, тому він встигає отцвесті в країнах з коротким влітку. Системи СКРоГ і СОГ ідеально поєднуються з його будовою і сприяють збільшенню шішечной маси.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.