Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Kush Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

516.00грн

Виробник:

Carpathians Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Sativa\Indica Genetics

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Солодкий, Пряний, Фруктовий

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Kush справлять сильну культуру з рослин жіночого роду з чудовими зовнішніми даними. Присутність поруч з ними забезпечує естетичну насолоду, тому їх важко залишити без уваги і догляду. Сорт дуже зручно ростити в приміщенні, так як кущі витягуються до середньої висоти і мають компактні форми. Однією з особливостей виду виступають пурпурні бутони суцвіть. Auto Kush здатний адаптуватися під умовах навколишньої екосистеми, завдяки чому стабільно розвивається як у відкритому типі грунту, так і в закритому просторі.

Походження та нагороди

Результатом довгої селекційної роботи і винахідливості українських бридерів стали фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Kush. Вони містять чудову стабілізовану генетику, виведену шляхом селекції над класичним сортом Purple Kush. Розробка включила в себе розведення кількох поколінь, з яких було обрано і схрещені рослини з найсильнішими характеристиками. Завершальним етапом стало перетин Стрейна з генетикою лоурайдерів, що дозволило прискорити початок цвітіння.

Смак і ефект

Важкий смолистий дим чітко проявляє класичні смакові відтінки індика. Аромат кущів Auto Kush в період дозрівання набуває насичені деревно-земляні тони зі свіжими нотами сосни і солодкістю стиглого винограду. Незважаючи на родовід, ефект має в основному церебральний вплив, тому не приносить тілу обтяжливих відчуттів. У м'язах відчується легка релаксація, а розум умиротворити позитивні емоції.

медичне застосування

Суцвіття Auto Kush містять високий рівень канабіноїдів, які при взаємодії з організмом людини несуть лікувальний ефект від таких проблем, як:
  • психічні розлади;
  • депресія;
  • стрес і дратівливість;
  • фізичний біль;
  • відсутність апетиту;
  • мігрені;
  • нудота;
  • порушення сну;

особливості вирощування

Адаптивність фемінізованих насіння конопель автоцветущего сорти Auto Kush дозволить навіть початківцям рослинникам отримати необхідний результат. Товстий смоляний покрив забезпечує не тільки високим рівнем тетрагидроканнабинола, але і є захистом від нападу шкідників. Auto Kush добре реагує на підживлення мінеральними добривами, яку потрібно проводити вкрай обережно і починати зі слабкого концентрату.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.