Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Amnesia Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Haze x Skunk#1 x Northern Lights

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Смак:

Квітковий, Сосна, Деревний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto Amnesia Fem CZ - чи не найпопулярніший і шіроковостребованний автоцвет. Ця потужна сатіва в такому вигляді дозріває куди швидше, а відмінна поліпшена генетика з додатковою стабілізацією забезпечує ще й приголомшливе якість. В генах Стрейна містяться такі гіганти каннабісових, як Haze, Skunk # 1 і Northern Lights, а також Lowryder для досягнення автоцветенія. Це гібрид, але сатіва в ньому переважає, що підтверджує зовнішній вигляд рослини.

Цвітіння становить приблизно 75-85 днів, що досить багато для автоцвета, але результат безумовно того варто. Під кінець цього періоду кущі казковим чином перетворюються, повністю вкрилися великими суцвіттями, що нагадують невеликі Лісін хвости. Така картина сподобається будь-якому Гроверу. Під кінець зростання куща досягає приблизно 150 см.

Ці рослини приковують до себе погляд, адже вони дуже красиві. Ефект у Auto Amnesia Fem CZ також приголомшливий, ця потужна сатіва вразить як новачків, так і бувалих гроверів. Урожай з рослин сорту досить великий, з куща цієї королеви сатіва цілком можливо отримати цілих 150 грамів чудових суцвіть.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.