Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Super Skunk Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 3456

Фасовка:

Кількість упаковок:

731.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Skunk #1 x Afghanistan indica

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Збір врожаю:

100 - 150 см

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель сорту Super Skunk - некапризну посадковий матеріал, який розкриє свій потенціал навіть Гроверу-початківцю. У міру дозрівання кущі покриваються значною кількістю латеральних відгалужень і безліччю великих ароматних суцвіть, які наповнюють простір класичним сканковим ароматом. Super Skunk володіє відмінними адаптаційними здібностями, завдяки чому гровер може нещепетільному ставитися до вибору способу його культивації.

походження
Super Skunk як кращий представник своєї генетичної лінійки успадкував найперспективніші її характеристики. Гібрид отриманий шляхом схрещування бездоганного Skunk # 1 і неймовірно потужного Origin Afghani. Отримані таким чином фемінізовані насіння конопель сорту Super Skunk з'єднали в собі кращі якості обох сімейств.

Смак і ефект
Володар класичного сканкового аромату Super Skunk, безсумнівно, припаде до смаку любителям традиційних ароматів. У букеті Стрейна виразно чутні яскраві класичні сканковие нотки, доповнені соковитими фруктово-цитрусовими акордами. Гібрид має виражену седативну дію, яке супроводжується легкої ейфорією і виникненням приємною тяжкості у всьому тілі.

медичне застосування
Фахівці радять використовувати Super Skunk в тих випадках, коли потрібно швидко впоратися з депресією, усунути симптоми нервового виснаження і безсоння. Також культура має чудовий знеболюючим і спазмолітичну дію, що робить її найкращим засобом від гістамінових головних болів і мігрені.

особливості вирощування
Елітна генетика ніяк не вплинула на спокійний і врівноважений характер Super Skunk. Навіть якщо ви культивуєте фемінізовані насіння конопель сорту Super Skunk в не зовсім походящих умовах, то можете розраховувати на отримання щедрого врожаю. Культура досить невибаглива, має прекрасний імунітетом проти всіх фітоінфекцій, а крім цього спокійно переносить атаки шкідників і не схильна до зараження гниллю.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.