Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Somango Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

279.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Super Skunk x Big Skunk Korean x Jack Herer

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Somango Feminised - це унікальний в усіх відношеннях Стрейн, який завоював популярність завдяки своєму розкішному мангового аромату. Гібрид має розкішної генетикою, прекрасним комерційним потенціалом і неймовірною простотою культивації. Компактні кущі мають скромні габарити і ледь досягають у висоту 120 см. Зовні рослини мають досить презентабельний вигляд і виглядають дуже міцними. Їх сильні гілки під вагою плодів тільки злегка прогинаються, що надає кущам особливу чарівність і підкреслює домінування в складі індічних генів.

Тривалість цвітіння гібрида не перевищує 75 днів, після закінчення цього часу виростає до 500 г чудового стаффа з метра квадратного. Своєю високою продуктивністю гібрид зобов'язаний відмінною родоводу, стресостійкості і високим адаптаційним здібностям.

Ефект сорти не дозволить занудьгувати навіть самому запеклому скептику, а мовчуна і скромника перетворить в краснобая і заводилу. Культура вважається відмінним засобом від депресії, біполярних і посттравматичних розладів, її застосовують в терапії розсіяного склерозу, хвороби Альцгемера і аутизму.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.