Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

New York Diesel

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Neuro Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 700 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 200 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Легкість

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

New York Diesel - це сатіва домінуючий сорт медичної марихуани (сатіва 60%, Індіка 40%), що дає високий урожай. Цей сорт росте в вигляді Колос-подібної форми з красивими повітряними суцвіттями і невеликою кількістю листя. Добре росте всередині приміщень, винятком є ​​вирощування на відкритому повітрі в тропічному кліматі, хоча хороші врожаї можна отримати навіть в посушливому кліматі.


Завдяки копіткій роботі нейробіологів і генетиків Neuro Seeds, цей сорт подарує вам приємний церебральний психоактивний ефект. Добре підходить для відпочинку і насолоди мистецтвом. Наші генетики внесли поліпшення в сорт New York Diesel і він подарує вам відчуття припливу енергії, допоможе сконцентрувати вашу увагу на роботі і при цьому дасть відчуття щастя і гарний настрій.


Пацієнти, які вживають медичну марихуану також не залишаться байдужими до поліпшеного генетиками Neuro Seeds сорту New York Diesel. Завдяки терапевтичним якостям New York Diesel, ви зможете подолати такі недуги, як: депресія, втома, нудота, біль, стрес, тривога, синдром дефіциту уваги і гіперактивність, мігрень, ПТСР та ПМС.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.