Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Russian

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Neuro Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 80 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Один з відомих сортів конопель - White Russian, змішаний з генетикою оригінального Lowryder, явив на цей світ Auto White Russian - абсолютно унікальний в своєму роді сорт медичного канабісу. Цей автоцветущій гібрид має домінуючі риси індика, але при цьому дає збалансований ефект як тандему індика з сатіва. Його легко вирощувати як на відкритому повітрі, так і всередині приміщення. Вже через 10 тижнів ви отримаєте урожай приблизно 20-30 г на рослину. Ефективність церебрального і тілесного дії збалансована протягом усього дня використання. Ви відчуєте високий енергетичний підйом, ейфорію, розслаблення і загальне відчуття благополуччя і щастя.


Пацієнти медичної марихуани зможу порадувати себе усуненням симптомів депресії, втоми, безсоння, болі, стресу, тривоги, ПТСР, мігрені, біполярного розладу, а також синдрому дефіциту уваги і гіперактивності.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.