Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Super Skunk

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Neuro Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 60 см.

Смак:

Кремовий, Солодкий, Фруктовий

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Super Skunk радував любителів конопель ще з 1990 року, завдяки своїм уперенергічним, суперпотужним, суперароматним якостям. Кращі риси всесвітньо відомого Super Skunk були змішані фахівцями генетиками і нейробиологами Neuro Seeds з енергійними сортами Рудераліса, для того щоб створити винятковий автоцветущій фемінізованих сорт марихуани. Наші насіння Auto Super Skunk навіть в руках менш досвідчених виробників можуть дати прекрасні врожаї твердих, блискучих суцвіть!


Auto Super Skunk виробляє послідовну модель зростання і чудову структуру суцвіть. Він залишається коротким і компактним, виробляючи великі коли, що складаються виключно з смоли липкі чашечки. Його нирки солодкі, дуже смолисті і дають серйозний ефект - негайний і потужний церебральний з подальшим проникаючим довговічним тілесним "каменем", завдяки 80% змістом індика, ТГК майже 20%, а КБР 0,30%. У медичних цілях, ми рекомендуємо використовувати цей сорт для зняття симптомів депресії, відсутність апетиту, нудоти, болів, стресу, тривоги, синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, астми і гіпертонії.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.