Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Jack Herer

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Neuro Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto Jack Herer - це відмінний сорт медичної марихуани, названий на честь великої людини і вдосконалений нейробиологами і генетиками Neuro Seeds. Auto Jack Herer - потужний, сильний сатіва домінуючий гібрид, який дарує надихаюче церебральний почуття і свіжий гострий аромат. Auto Jack Herer виробляє рецептори, які дуже схожі на оригінальний Jack Herer. Однак, так як це автоцветущій сорт, його можна вирощувати практично в будь-якому місці. Після проростання фемінізовані насіння рослини стануть рости швидко і будуть готові до збору врожаю приблизно через 10 тижнів.


Основний психоактивний ефект піднімає настрій і дає творче піднесення, який так характерний для фенотипу сатіва, але цей сорт також дає розслаблюючу тілесне відчуття, властиве для фенотипу індика. Auto Jack Herer має характерний haze гострий аромат. Дим свіжий зі злегка пряним трав'яним смаком, такий же, як і у вихідного сорту Jack Herer. Завдяки роботі генетиків Neuro Seeds, Auto Jack Herer дасть врожайність приблизно від 40 до 70 г з рослини. Він не буде рости занадто високим, досягаючи середньої висоти від 40 до 90 см, що робить його ідеальним для невеликих просторів. Пацієнти, які приймають медичну марихуану знайдуть в Auto Jack Herer полегшення від таких недуг, як: депресія, втома, безсоння, біль, стрес, тривога, мігрені, синдром дефіциту уваги, біполярні розлади, ПТСР.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.