Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Amnesia Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Neuro Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Завдяки копіткій роботі генетиків і нейробіологів Neuro Seeds сорт Auto Amnesia став дуже сильним рослиною, яке росте дуже швидко, з великим листям, характерними для фенотипу сатіва. Це новий сорт, спеціально виведений кращими фахівцями з нейробіології і генетики. Відстань междоузлий полегшує широке висвітлення по всій рослині, що призводить до великому розміру суцвіть. Цей сорт з переважанням характеристик сатіва добре проявляє себе під час росту. Пахне цей сорт ладаном і дає дуже сильний церебральний ефект, що робить його відмінним від інших автоцветущіх сортів. У приміщенні потрібно стежити за ростом рослини, тому що воно стає дійсно високим, до 5 метрів при вирощуванні в хороших умовах. Auto Amnesia дозріває поступово, і можливо буде потрібно 85 днів, але очікування того варте - врожаї досягають 150 грамів на рослину при ідеальних умовах вирощування.


При використанні цього сорту ви відчуєте енергетичний підйом, почуття ейфорії, благополуччя і розслаблення. Генетики Neuro Seeds постаралися зробити цей сорт оптимально терапевтичним. Пацієнти, які приймають медичний канабіс за допомогою ефектів Auto Amnesia зможуть знайти полегшення від депресії, безсоння, втоми, болю, стресу, тривоги, синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, мігрені, ПМС, і біполярного розладу.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.