Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Jack Herer

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Neuro Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Afghanistan

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Jack Herer - це сатіва домінуючий сорт медичної марихуани, представлений вченими-селекціонерами Neuro Seeds в абсолютно новому світлі.


Jack Herer здатний занурити вас в церебральний психоактивний ефект, а пов'язано це з домінуванням сатіва, при цьому частина спадщини індика практично не відчувається, а лише тільки дарує цьому сорту найвищу виробництво смол.


Завдяки генетикам Neuro Seeds ми отримали багатий генетичний фон, який призводить до появи ряду різних варіацій Jack Herer кожного фенотипу, що несе свої унікальні особливості і наслідки. Проте, шанувальники цього сорту, як правило, описують ефекти цього 55% гібрида сатіва, як блаженні, але з ясною головою, і прагненням до творчості. А пацієнти, що приймають медичну марихуану стверджують те, що цей чудовий сорт позбавляє їх від депресії, втоми, безсоння, болі, знімає стрес, тривогу, мігрені, а також допомагає при синдромі дефіциту уваги і гіперактивності, біполярному розладі і ПТСР.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.