Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Lowryder №2

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Santa Maria * Lowryder

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 60 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Lowryder №2 некапризним, невибагливі і невимогливі, що забезпечило їм високу популярність на ринку каннабісових. Кущі культури мають крихітними розмірами, що можна назвати головним достоїнством сорти, так як це дозволяє вирощувати їх максимально приховано в ауті. Як і іменитий предок, Lowryder №2 володіє стрімкими темпами розвитку, що забезпечує йому цілий ряд переваг перед іншими, більш ледачими сортами.

походження
Унікальні якості Lowryder №2 викликали справжній фурор на ринку каннабісових. Фахівці стверджують, що створення цього сорту стало новим витком в селекції, так як ця дія спрямована на отримання потужних, високоврожайних культур, які абсолютно нечутливі до зовнішніх чинників. Регулярні насіння конопель сорту Lowryder №2 були створені за допомогою схрещування оригінального Lowryder і Santa Maria: перший з батьків прославився стрімким зростанням, а другий - здатність продукувати ароматну смолу. Завдяки високій якості нова культура затьмарила більш відомі сорти.

медичне застосування
Домінування індічних генів забезпечило Lowryder №2 потужні знеболюючі, спазмолітичні та седативні властивості, що дозволяють застосовувати гібрид для лікування найрізноманітніших захворювань. Культура дуже часто використовується при терапії розсіяного склерозу, бронхіальної астми, глаукоми, хвороби Крона і виразкового коліту.
ВІДГУКИ
1

Митя

Lowryder №2

очень люблю этот сорт ,просто жестякк!в прошлий раз мой вырас как на дрожжах!Спс за сервуху все гуд!

07.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.