Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Big Bang

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Skunk * Northern Light * El Nino

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 800 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Big Bang виробляють маленькі гіллясті сходи, що володіють неймовірно сильними стеблами. Завдяки дивовижною невибагливості гібрид відмінно підходить для вирощування новачками. На невисоких кущах формується дуже багато пишних маслянистих бутонів, покритих чарівними трихоми, що продукують дуже багато високоякісної смоли. Колір кущів Big Bang може коливатися від яскраво-зеленого до зеленувато-сірого. Плоди культури щедро наповнюють навколишній простір рідним і близьким серцю запахом стиглих яблук і польових квітів.

походження
Big Bang - це унікальний гібрид, який гармонійно поєднав в собі найкращі якості батьківських сортів. Вид має одну з найбільш вдало підібраною комбінації батьківських сортів, яка визначила найвищу якість кінцевого продукту. Завдяки вдалій генетичної комбінації культура отримала дивовижну невибагливість, що дозволяє приділяти сходам мінімальна увага. Регулярні насіння конопель сорту Big Bang були отримані шляхом злиття генів кращих представників Skunk, Northern Light і El Nino.

медичне застосування
Big Bang вважається одним з найвідоміших медичних сортів марихуани. Його широку популярність також підтверджує той факт, що він нерідко продається в якості сильного знеболювального засобу, а також речовини для підвищення апетиту. Високі цілющі властивості дозволяють застосовувати його для лікування депресії, хронічної втоми і епілепсії.
ВІДГУКИ
1

oksi

Big Bang

посылку получила, вырастить оказалось не так уж и просто ...но все вышло. это очень интересно...все вышло у меня ,магазину спасибо за качество!

24.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.