Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Skunk #11

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Сканк #1

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Ягоди, Квітковий, Горіх

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Skunk # 11 своєю популярністю зобов'язані вражаючою невибагливості, урожайності, витривалості, надійності і разюче ніжному Ганю. Зерна однаково підходять для вирощування як в закритих грунтах, так і в аутдорі. Позитивний гібрид привертає і досвідчених і початківців коноплярів своїм лояльним ставленням до помилок культивації. Завдяки домінуванню сатівних генів навіть після того, як плоди повністю дозріють, вони ще довго будуть зберігати свій розкішний світло-зелене забарвлення.

походження
Skunk # 11 виник в ході програми, спрямованої на виведення сканкових сортів, яка проходила з 1970 по 1980 роки, в її рамках було створено багато славних гібридів, які в подальшому набули любов і повагу фахівців по всьому світу. Регулярні насіння конопель сорту Skunk # 11 - прекрасний посадковий матеріал, в складі якого на частку індика довелося всього 25%. Навіть такий незначний відсоток потужних індічних генів дозволив в рази збільшити продуктивність і посилити ефект культури.

медичне застосування
Фахівці стверджують, що Skunk # 11 володіє потужним медичним потенціалом, що дозволяє швидко позбутися від нудьги і депресії, зайвої дратівливості і спалахів гніву, а також якісно зняти втому і емоційне перенапруження. Гібрид дарує виключно позитивні емоції і впевненість в собі.

ВІДГУКИ
1

Ростик

Skunk #11

Порадовала быстрая доставка и качество семян!)

30.03.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.