Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Mango Zamal

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

220.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Сатива

Генетика:

Zamal, La Réunion x Lakshmi, South India

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 1000 гр/м2

Цвітіння :

100 дней

Висота рослини:

до 300 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Легкість

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Mango Zamal були спеціально створені для аутдорного вирощування, але, незважаючи на це, гібрид порадує багатим урожаєм і при індорной культивації. Культура володіє завидною стресостійкість, що дозволяє їй легко переносити температурні коливання, неякісний полив, підвищену вологість і брак ультрафіолету. При індорной культивації фахівці радять якомога швидше переводити рослина на стадію цвітіння, так як це не дозволить йому перетворитися на величезного зеленого монстра. Кущі небайдужі до азотовмісним добрив.

походження
Для створення цього сатівного чуда фахівці використовували гени Lakshmi, South India і оригінального Zamal, щедро обдарував нащадка своїми кращими якостями. В Mango Zamal фахівцям вдалося не тільки зберегти, але і значно поліпшити основні якості їхнього предка. Завдяки якісному модифікації регулярні насіння конопель сорту Mango Zamal отримали більш швидкі темпи розвитку, які високо цінують гровер займаються вирощуванням каннабісових виключно в комерційних цілях.

медичне застосування
Позитивний у всіх відносинах Mango Zamal дуже часто використовується для лікування депресії, а також деяких інших афективних станів, що супроводжуються патологічним зниженням життєвого тонусу і виникненням почуття неспокою і тривоги. Систематичний прийом плодів культури сприяє поліпшенню пам'яті і зникнення нападів гніву.

ВІДГУКИ
1

Леся

Mango Zamal

Мій улюблений сорт – саме те, що треба для творчих людей!!!

04.11.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.