Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

LSD

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Індика

Генетика:

Skunk#1 * Mazar

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 80 см.

Збір врожаю:

Кінець вересня

Смак:

Квітковий, Солодкий, Фруктовий

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту LSD виробляють енергійні, некапризну сходи, які легко розкриють свій потенціал навіть недосвідченому коноплярів. Вирощування культури подарує позитивні емоції тільки в тому випадку, якщо не полінуватися ознайомитися з деякими особливостями її культивації. По-перше, не варто піддаватися бажанню прищипнуть центральну колу під час інтенсивного росту кущів, так як це не тільки знизить їх врожайність або сповільнить зростання, але і може привести до загибелі сходів. По-друге, в період цвітіння нижні гілки рослин покриваються величезною кількістю бутонів, які при установці підсвічування зможу розвинутися в повноцінні шишки. Також дуже важливо пам'ятати про те, що в зв'язку з тим, що на кущах формуються неймовірно щільні суцвіття, за кілька тижнів до збору врожаю необхідно буде знизити вологість, так як це дозволить попередити поширення гнилі і пліснявий інфекції.

походження
Для створення LSD старий сканковий сорт схрестили з кращими представниками Mazar, який подарував новій культурі потужний тріпових ефект. Використання якісної генетики обдарував регулярні насіння конопель сорту LSD дивовижною витривалістю, стійкістю до хвороб, байдужістю до зовнішніх умов і рекордною врожайністю.

медичне застосування
LSD володіє відмінними медичними властивостями: гібрид швидко усуває біль і м'язовий спазм, позбавляє від депресії і повертає міцний і здоровий сон. Фахівці використовують культуру для лікування головного болю, зниження почуття тривожності, усунення нудоти і підвищення апетиту.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.