Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Lemon Haze

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

Lemon Skunk * Silver Haze

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 1000 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 180 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Lemon Haze дарують чудові сходи, що володіють потужною життєвою енергією, що дозволяє їм легко переносити будь-які тяготи аутдорной культивації. Кущі рано зацвітають і також рано починають плодоносити, що дуже рідко зустрічається серед сатівних сортів. Незважаючи на те, що культура більше підходить для аутдорного вирощування, вона і в Індоре може подарувати знатний урожай. Пишні пухнасті суцвіття гібрида покриті чудовою павутиною з яскраво-червоних трихом, що значно підвищує зовнішні характеристики кущів.

походження
Назва сорту Lemon Haze є яскравим підтвердженням того, що культура входить в групу сортів, які мають яскравими лимонними ароматами. У складі виду присутні гени двох мегазірок каннабісового мейнстріму, які також прославилися своєю чудовою лимонної смако-ароматичної палітрою - Lemon Skunk і Amnesia Haze. Однак популярність сорту приніс не приємний аромат, а його потужний сатівний ефект. Регулярні насіння конопель сорту Lemon Haze стали супер популярним сортом після перемоги на знаменитому «Кубку канабісу», що проходив у 2008 році.

медичне застосування
Lemon Haze володіє сильним позитивним ефектом, цілющі можливості якого по достоїнству оцінили співробітники психіатричних лікарень, які активно використовують культуру в складі комплексної терапії при лікуванні депресії, меланхолії, істерії і нападів гніву.
ВІДГУКИ
1

Марк

Lemon Haze

столько заказывал уже на разных сайтах ,но после этого заказа останавливаюсь на этом,доставка быстрая,менеджеры очень приятные ,вообще без напрягов как-то ...Относительно качества семян ,могу пока судить только по виду,надеюсь не подведут!Всем мир!

13.01.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.