Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Jack 47

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

AK-47 * Jack Herer

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

М'ята, Фруктовий, Терпкий

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Jack 47 відносяться до елітного посадкового матеріалу, який стоїть зовсім не дешево, але якість його сходів, а тим більше бошек, цілком гідно того, щоб трохи витратиться на їх придбання. Невибагливість сорту дозволяє його з однаковою ефективністю культивувати як на закритих грунтах, так і в аутдорі. Гібрид легко переносить будь-які кліматичні сюрпризи, добові температурні коливання і підвищену вологість, проте максимально рослини Jack 47 зможуть розкрити свій продуктивний потенціал тільки в умовах теплого південного клімату. Скромні розміри кущів не заважають їм радувати господаря великими важкими суцвіттями, що продукують ароматні смоли. Ще на стадії вегетації сходи дивують енергійними темпами розвитку.

походження
Невибагливі кущі Jack 47 радують стрімким зростанням, багатим урожаєм і чарівним ароматом. Незважаючи на те, що в складі культури 75% займають сатівние гени, гібрид дивує надто енергійним розвитком, властивим більше індічним сортам. Jack 47 - це справжнісінький суперсорт, так як він створений на основі двох легендарних культур, які впродовж багатьох років є яскравими прикладом високої якості - АК-47 і Jack Herer. Навіть якщо ви є початківцем коноплярів, то вам доведеться докласти достатню кількість зусиль, що б ви змогли завдати шкоди кущах, так як регулярні насіння конопель сорту Jack 47 абсолютно незалежні від зовнішніх умов.

медичне застосування
Унікальні терапевтичні властивості Jack 47 по достоїнству оцінило більшість фахівців, що дозволяє використовувати його для лікування депресії, нервового виснаження, хронічної втоми і стійкого зниження життєвого тонусу. Також регулярне вживання плодів культури дозволяє значно поліпшити пам'ять і настрій і підвищити концентрацію уваги.
ВІДГУКИ
1

Рамзес

Jack 47

купил семян Jack 47 Feminised, отличный сорт, не прихотлив, по прухе бомба вообще и урожайность у него хорошая, с кустяки не мало бошок вышло!

19.02.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.