Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Haze

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Сатива

Генетика:

Haze

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 700 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 180 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Квітковий, Солодкий, Пряний

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Легкість

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель сорту Haze радують високими і витривалими сходами, які мають величезну життєвою силою. Кущі гібрида мають витончені, але при цьому сильні стебла з значними междоузлиями, покриті величезною кількістю бічних відгалужень і довгими тонкими золотистими листям. При аутдорной культивації сорт може здивувати своїми значними габаритами і високим репродуктивним потенціалом. Haze чудово подається вирощування в приміщенні, але і при культивації в аутдорі він порадує багатим урожаєм.

походження
На даний момент ніхто не може точно сказати, які саме використовувалися сорти для виведення Haze. Однак колумбійці стверджують, що генотип гібрида містить гени Highland Gold, Wacky Weed, а також чудовою, врожайною південно індійської сатіва, що виростає в регіоні Керала. При виборі батьківських сортів для нового гібрида обов'язково враховувався їх період дозрівання в Каліфорнії. З плином часу регулярні насіння конопель сорту Haze неодноразово використовувалися для створення нових гібридних культур, що володіють унікальними характеристиками.

медичне застосування
Сорт Haze є чудовий медичний сорт конопель, що володіє унікальними лікувальними властивостями. Гібрид швидко усуває біль, піднімає настрій і повертає смак до життя. Регулярний прийом сорти дозволяє стабілізувати стан хворих, що страждають депресією, нервовим виснаженням і хронічною втомою.
ВІДГУКИ
1

Ген34

Haze

Спасибо все пришло магаз отлично работает

08.11.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.