Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

G13 Haze Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

1161.00грн

Виробник:

Barney's Farm

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

g13/hawaiian

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

80 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Збір врожаю:

Початок жовтня

Смак:

Ягоди, Квітковий, Фруктовий

Эфект:

Для роботи, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

G13 Haze - це гібридний сорт марихуани, який був створений шляхом схрещування двох легендарних сатівних штамів: G13 і Haze. Цей сорт відомий своїм потужним і енергійним ефектом, який може тривати до кількох годин. G13 Haze має дуже сильний аромат і смак, який відрізняється від більшості інших сортів.

Одна з головних характеристик цього сорту - це його високий вміст ТГК, який може досягати до 22%. Це робить G13 Haze одним з найпотужніших сортів на ринку. Ще однією примітною особливістю G13 Haze є його висота - рослина може досягати до двох метрів у висоту.

G13 Haze має тривалий колірний цикл і вимагає більш тривалого періоду цвітіння, ніж багато інших сортів марихуани. Однак, терпіння безумовно винагородиться, коли ви отримаєте високий урожай цього потужного і якісного сорту.

Смак і запах G13 Haze складні і відрізняються від більшості інших сортів. Вони об'єднують класичні характеристики Haze - лимон, мускатний горіх і кедр, з більш солодкими і фруктовими нотками, характерними для G13. Це робить G13 Haze дуже цікавим і унікальним сортом для тих, хто шукає новий досвід.

Ефект G13 Haze може бути описаний як потужний і енергійний, з високим рівнем креативності. Він також може бути досить тривалим, і багато користувачів знаходять його дуже стимулюючим і надихаючим. G13 Haze може бути ідеальним вибором для тих, хто шукає сорт, який може допомогти їм поліпшити свої творчі здібності або просто дати енергійний імпульс на цілий день.

JAHSEEDS - це магазин насіння марихуани, який пропонує широкий вибір якісних і різноманітних сортів. Вони працюють з провідними виробниками насіння, щоб надати своїм клієнтам найкращі продукти за доступними цінами.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.