Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Bubble Gum Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Гібрид Сатива/Індика

Генетика:

Hindu Kush

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Збір врожаю:

Кінець жовтня

Смак:

Солодкий, Фруктовий, Тропічний

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Bubble Gum Fem CZ популярний серед гроверів усього світу. Візитна картка цього унікального гібриду - його надзвичайний фруктовий запах. За цією неповторністю надійно сховані таємниці його появи. Існує багато версій по-поводу його генетики, але точно відомо, що Стрейн має американські, англійські і голландські коріння.

Кущі здатні виростати до 130 см, при цьому вони досить тонкі, але в період цвітіння стають трохи більш кремезними за рахунок зростаючих суцвіть, покритих невеликими помаранчевими ворсинками. Час цвітіння становить близько 75 днів, і за цей час Стрейн цілком зможе забезпечити 450 грам з квадратного метра. Харвест в ауті настає в середині-кінці жовтня. Високоякісні суцвіття відрізняються вишуканими смако-ароматичними характеристиками.

Ефект Bubble Gum Fem CZ має ейфоричну спрямованість і досить близький до сатівним. Він по справжньому підриває уяву, пробуджуючи фантазію і творчі здібності людини. Важливим фактом є те, що сорт здатний відмінно підняти настрій навіть в стані депресії, а також звільнити від підвищеної тривожності і напруженості. Крім того, він має величезний потенціал в боротьбі з будь-якими видами болю.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.