Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Widow

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Автоквітуча Індика

Генетика:

White Widow * Ruderalis

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Ягоди, Квітковий, Кремовий

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Widow дивують своїми сильними, життєлюбний і неймовірно швидкими сходами. За багато років існування гібрид став справжнім прикладом якості, що підтверджено його затребуваністю серед любителів канабісу та коноплярів усього світу. Auto White Widow здатний виносити підвищену температуру, протистояти поразки цвілі або грибків і при цьому володіє шикарними показниками врожайності. Що стосується зовнішніх даних культури, вони вражають своїми неповторними рисами і заслуговують найвищих похвал.

Походження та нагороди
Завдяки сильній генетиці, яка закладена в регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Widow, можна не хвилюватися про якість майбутніх врожаїв і про їх солідній кількості. Сорт був отриманий шляхом високопрофесійної селекції над першокласними видами бразильської сатіва і індійської індика. Далі брідери провели схрещування з Lowryder, що дозволило посилити імунітет рослин і зробити їх незалежними від фотоперіоду.

медичне застосування
Дія Auto White Widow здатне надавати цілющий вплив не тільки на ментальний стан, але і на фізичне. Плоди рослин використовують для лікування таких проблем, як:
  • поганий апетит;
  • розлади психіки;
  • депресія;
  • стрес;
  • артрит;
  • больовий синдром;
ВІДГУКИ
1

mikso

Auto White Widow

Блин ребята ,доставка как часы ,за это вам отдельное спасибо.Вчера заказал-сегодня уже на почте забрал,и отдельное спасибо за бонус. Закажу еще не раз!

24.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.