Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto White Tisa Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 2)

Фасовка:

Кількість упаковок:

774.00грн

Виробник:

Carpathians Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Sativa\Indica Genetics

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 450 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Tisa - це надійний родючий насіннєвий матеріал, який володіє всіма необхідними якостями для простої культивації. Рослини залишаються компактними в період усього життєвого циклу, завдяки короткій вегетативної фазі. Їх висота зазвичай не перевищує 100см, тому їх зручно вирощувати в приміщенні і легко заховати серед інших культур у відкритому грунті. На листі і невеликих суцвіттях густо розташовані кристальні трихоми, що надають Auto White Tisa блискучий зовнішній вигляд і містять високий рівень тетрагидроканнабинола.

Походження та нагороди

Auto White Tisa - це результат креативної селекції бридерів сідбанка Carpathians Seeds. Для того, щоб отримати фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Tisa, вони схрестили два найсильніших гібрида сатіва - Auto White Widow і Auto Jack, в генетиці яких присутня невелика частина Lowryder. Крім цього була проведена професійна фемінізація, після якої сходи отримують тільки жіноча стать і забезпечують гровера максимальною продуктивністю.

Смак і ефект

Свіжий трав'яний аромат з цитрусовими відтінками і кислими тонами буде розходиться від кущів в період їх дозрівання. Ненав'язливий запах - це ще одна позитивна риса Auto White Tisa, яка відіграє значиму роль при культивації всередині приміщення. Приємний повнотіла дим солодким потоком проникає в легені, активуючи розслаблюючий вплив на організм. Тіло захопить релаксирующая слабкість, а розум позбудеться від негативних думок і стресу.

медичне застосування

Змішаний ефект сатіва і індика від використання Auto White Tisa дає багатогранне терапевтичну дію, що охоплює різні проблеми емоційного і фізичного характеру. До них можна віднести депресію, больові синдроми, артрит, астму, безсоння і відсутність апетиту.

особливості вирощування

Стрімке зростання фемінізованих насіння конопель автоцветущего сорти Auto White Tisa проходить від посіву до Харвест всього за 70 днів. Тому вони будуть відповідним вибором для нетерплячих садівників. В оптимальних умовах, культивація пройде передбачувано і дасть відмінний вихід навіть аматорам.
ВІДГУКИ
2

grogoblin

Auto White Tisa Feminised

вот она красотка!!! https://olkpeace.org/forum/viewtopic.php?p=3865117#p3865117
http://high-stone-forum.info/index.php/topic/8021-тест-carpathians-seeds-auto-black-tisa-от-shajtan/
http://jahforum.org/topic/24272-test-carpathians-seeds-carpathians-seeds-ot-shajtan/
https://growclub.org/index.php?showtopic=84963&st=0&p=1401421&fromsearch=1&#entry1401421

24.10.2015

миха

Auto White Tisa Feminised

пацаны выросло растение улеет

16.10.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.