Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Super Skunk Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 456

Фасовка:

Кількість упаковок:

731.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Super Skunk x Ruderalis

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Super Skunk настільки невибагливі, що навіть при тривалій культивації у вологому середовищі, їх сходам нестрашно ні цвілевих інфекція, ні зараження гниллю. Рослини Стрейна можуть обійтися без додаткового введення добрив і спокійно реагують на брак ультрафіолету, але при цьому навряд чи пробачать неякісний полив, так як саме волога є їх основним джерелом активного росту і життєвої сили. Пам'ятайте, що підтримка потрібної вологості в приміщенні, де культивуються кущі Auto Super Skunk, незмінно спричинить за собою поліпшення їх продуктивності. Культура відрізняється підвищеним смолоотделенія, завдяки цьому в період цвітіння її плоди покривають товстим шаром бурштинової липкою смоли.

походження

Сорт Auto Super Skunk володіє потужним генетичним потенціалом. При його виведенні брідери використовували найперспективніші сходи рудераліса, афганської індика, а також колумбійської і мексиканської сатіва: перший подарував їй ген автоцветенія, друга - живучість і сильний ефект, а від двох останніх йому дісталася завидна продуктивність. Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Super Skunk - це унікальний Стрейн, культивація якого обов'язково залишить в душі яскравий незабутній слід.

Смак і ефект

Букет Auto Super Skunk припаде до душі всім без винятку. Суцвіття Стрейна наповнюють простір класичним сканковим ароматом, в якому можна почути розкішні гостро-солодкі лимонні нотки. Культура має виражену релаксуючий вплив, що залишає після себе відчуття задоволеності і спокою.

медичне застосування

Сьогодні потужний терапевтичний потенціал Auto Super Skunk визнали навіть представники академічної медицини. Культура успішно використовується для лікування гістамінових головних болів, подагри, посттравматичних стресових розладів, бронхіальної астми, розсіяного склерозу і кишкових кольок.

особливості вирощування

Досвідчені гровер, що займаються культивацією марихуани в комерційних цілях, дуже часто вирощують цей сорт, так як його кущі ростуть рівно і без сюрпризів. Суцвіття Стрейна випромінюють настільки яскравий і інтенсивний аромат, що Растишка, сама того не бажаючи, може видати існування плантації. Для того, щоб уникнути цього, завчасно потурбуйтеся про встановлення вугільних фільтрів, які попередять проникнення запаху за межі приміщення.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.