Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Somango

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Somango * Ruderalis

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Somango мають відмінні адаптаційними здібностями, що дає можливість вибирати для них будь-який з існуючих способів культивації. Бутони гібрида виділяють фантастичний манговий аромат. Сорт створювався для індорного вирощування, але з плином часу культура показала відмінні результати і при аутдорной культивації. При вирощуванні в приміщенні сходи можуть досягти у висоту не більше 60 сантиметрів, але і під відкритим небом гібрид не здивує значними габаритами.

походження

Сходи Auto Somango придбали свої кращі якості від батьківських сортів. Автоцвет був створений шляхом злиття генів оригінального Somango і найперспективніших рослин лінійки рудераліс. Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Somango представляють собою відмінний посадковий матеріал, який не потребує до себе особливої ​​уваги і порадує багатим урожаєм як досвідченого, так і початківця коноплярів.

медичне застосування

Auto Somango має потужний терапевтичний потенціал, що дозволяє його застосовувати при лікуванні дуже багатьох хвороб, які погано піддаються терапії за допомогою традиційних лікарських препаратів. Гібрид здатний швидко вгамувати сильний біль, прогнати депресію і заспокоїти розбушувалися нерви. Також культура допомагає стабілізувати стан хворих, що страждають афективними станами, які пов'язані з хронічним зниженням настрою.

ВІДГУКИ
1

Паша

Auto Somango

пришло на следующий день после заказа ,хорошая упаковка,будем проращивать,спасибо!

27.10.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.