Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Red Poison Feminised (поштучно)

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 34567

Кількість упаковок:

64.50грн

Виробник:

Импорт Польша

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Green Poison x {Hindu Kush Pakistan x Ruderalis}

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для роботи, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Red Poison виробляють сходи, дивують своїм фантастичним червоно-фіолетовим забарвленням, який дістався гібриду в спадок від афганського предка. Компактні рослини у висоту чи досягають 100 сантиметрів, але при цьому радують щедрою врожайністю. Тугі сильні стебла гібрида прикриті безліччю пружних і неймовірно довгих гілок, на яких гордо красуються щільні, жирні від надлишку смоли коли. Кущі гібрида приходять цей світ ніжними зеленими паростками, чудесним чином змінюють свій традиційний забарвлення в період дозрівання на унікальний фіолетово-червоний колір. Однак не всі сходи Auto Red Poison можуть похвалитися оригінальним забарвленням, приблизно 20% рослин до кінця життя зберігають насичений класичний колір.

походження

Для виведення Auto Red Poison селекціонери схрестили потужний афганський сорт Hindu Kush з чудовим Green Poison, що є володарем темно-зеленого кольору. Це легко пояснює той факт, що під сходах гібрида можна зустріти два фенотипу, які мають однаковий вплив і аромат, але при цьому один з них має розкішний червоно-фіолетовий колір, а другий хизується цілком традиційним забарвленням. Як правило, фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Red Poison набувають коноплярів, які високо цінують, крім комерційного потенціалу, чарівні зовнішні дані кущів.

Смак і ефект

Пурпурові красуні Auto Red Poison навряд чи здивують вас своєю оригінальною смако-ароматичної палітрою, так як вони мають приємний фруктовий аромат, органічно доповнений легкими нотками класичного Сканк. Ефект гібрида на відміну від його аромату навіть з великою натяжкою не назвеш традиційним, так як прийом чудесних плодів викличе у вас нестримне бажання поговорити і моментально переробити всі справи, тривалий час відкладаються «до кращих часів».

медичне застосування

Потужну антидепресивну дію Auto Red Poison часто використовується для стабілізації і корекції стану тих, хто страждає на тяжкі форми афективних розладів, які погано піддаються лікуванню традиційними препаратами.

особливості вирощування

Виростити фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Red Poison зможе як професійний коноплярів, так і початківець гровер.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.