Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Northern Lights Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

645.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Northern Lights x Ruderalis

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 500 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Солодкий, Пряний, Терпкий

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Northern Lights радують паростками, що демонструють типові індічние характеристики. У міру розвитку головний стебло культури покривається незначною кількістю відгалужень, а на його верхівці формується величезна центральна кола, що складається з невеликих смолистих бутончиків. Незважаючи на досить значний генетичний потенціал, сходи трохи «ліниві» і, як для індічних автоцветов, мають кілька пролонгованим періодом вегетації.

походження

Auto Northern Lights є цілком логічне продовження оригінального сорту. Класичний Northern Lights з'явився ще в 70-х роках завдяки старанням афганських бридерів. Після виведення оригінальний Стрейн піддався ретельного доопрацювання голландськими брідер. Для створення автоцвета фахівці використовували один рідкісний фенотип сорти, який схрестили з рослинами Ruderalis. Отримані в результаті такого хреста фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Northern Lights здивували своїм потенціалом і продуктивністю навіть самих творців.

Смак і ефект

Жирні суцвіття Auto Northern Lights наповнюють простір розкішним ароматом, в якому виразно чутні терпкуваті трав'яні нотки, що надає його смако-ароматичної палітрі ні з чим незрівняне чарівність. Гібрид порадує шанувальників важких індічних ефектів неймовірно сильним змішаним ефектом. Після вживання сорти приємна розслаблююча хвиля розливається по тілу, позбавляючи будь-якого бажання рухатися.

медичне застосування

Навіть в незначних дозах Auto Northern Lights здатний швидко полегшити страждання хворого і позбавити його від жорстоких болів, що виникають при різних важких хворобах. Культура також часто застосовується для лікування хронічної втоми, нервового перенапруження, болів, патологічно зниженого апетиту, викликаного різними хворобами, і епілепсії.

особливості вирощування

Якщо кліматичні умови далекі від ідеальних і в вашій місцевості літо не балує великою кількістю теплих сонячних днів, то для отримання щедрого врожаю розумно буде посадити фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Northern Lights, які мають унікальну стресостійкість.
Завдяки тому, що кущі Стрейна легко адаптуються до будь-яких умов вирощування і мають завидною стресостійкість, вони здатні не тільки виживати, але навіть успішно плодоносити в щодо несприятливому оточенні.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.