Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Northern Lights Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

236.50грн

Виробник:

Spanna Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Northern lights IBL x Ruderalis

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Ягоди, Квітковий, Солодкий

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto Northern Lights Feminised - це справжня класика світу коноплевих. Кущі мають типову індічную структуру: на верхівці сильного і товстого стебла красується величезна моношішка, а сам колос оточений незначною кількістю більш дрібних латеральних гілок, щедро обсипаних тугими смолистими суцвіттями. У висоту кущі ледь досягають 150 сантиметрів, що дозволяє їх успішно вирощувати будь-яким зручним для коноплярів методом.

Тривалість цвітіння - 60 днів. У цей період рослина починає інтенсивно продукувати рекордну кількість високоякісної смоли, яка застигає на його поверхні великими кристалами ТГК, що виділяють ледь вловимий мускусно-медовий аромат.

Незважаючи на те, що спершу Auto Northern Lights Feminised створювався для індорного вирощування, з часом було помічено, що і перебуваючи під відкритим небом, він з готовністю демонструє високі результати. Щоб отримати пристойний урожай, потрібно тільки не забувати поливати кущі і забезпечити їм отримання достатньої кількості ультрафіолету.

Ніжний смолистий димок культури розходиться по тілу приємною знемоги, що налаштовує на відпочинок і спокійного проведення часу. Гібрид допомагає позбутися від депресії, хронічної втоми, безсоння, емоційної напруги.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.