Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Northern Light

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Northern Lights * Ruderalis

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 80 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Northern Light володіють величезним терпінням і витривалістю, що дозволяє їм легко прощати помилки, допущені при їх культивації і радувати урожаєм навіть малодосвідчених новачків. Auto Northern Light - класичний індічний сорт, кущі якого за формою дуже нагадують ялинки: на їх верхівці відбувається утворення величезної центральної колою і незначною кількістю бічних відгалужень. Гібрид добре піддається культивацией методом SOG, але і при інших видах вирощування він покаже відмінний результат. На 4-му тижні вегетації у сходів вже можна ідентифікувати статеву приналежність. Після появи перших паростків культура дуже довго розгойдуватися, проте потім набирає стрімкі темпи розвитку і вже готова до збору плодів на 75 день свого розвитку. Кущі не відрізняються значними розмірами і чи досягають у висоту більше 100 сантиметрів.

походження
Auto Northern Light є нащадком чудового і потужного Northern Light, схрещеного з рудералісом. Дитя володіє вищими характеристиками, ніж його імениті предки. Після того, як регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Northern Light будуть дбайливо покладені в землю, ви можете бути впевнені в тому, що ви отримаєте прекрасні сходи, незалежні від коливань світового циклу.

медичне застосування
Auto Northern Light - це прекрасний медичний сорт конопель, який в лічені хвилини позбавить від мігрені, гістамінивих головних болів, гострого ПМС і хронічної втоми. Потужні цілющі якості культури дозволяють використовувати її для лікування бронхіальної астми, розсіяного склерозу, аутизму та глаукоми.
ВІДГУКИ
1

Виктор

Auto Northern Light

Спасибо оперативно доставили ) ждемс тепла)

07.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.