Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto New York City

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

New York City

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Легкість

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto New York City наділили і без того чудовий гібрид геном автоцветенія, який забезпечив йому абсолютну незалежність від світового циклу. Компактні, кремезні сходи всім своїм виглядом демонструють, що в них прихована величезна сила і витривалість, що дає можливість вирощувати їх будь-яким з існуючих методів. У висоту чудові паростки Auto New York City навіть при створенні для них найбільш комфортних умов не досягнуть понад 130 сантиметрів, що дає можливість проводити їх вирощування приховано. Для того, щоб збільшити продуктивний потенціал сорту досить просто періодично радувати його живильним підгодівлею і забезпечувати кущах якісний полив.

походження
Auto New York City володіє генетикою, якості якої може позаздрити більшість сортів. Відмінна витривалість, невибагливість, врожайність і презентабельний вигляд дісталися культурі від її генетичних родичів Northern Lights і Black Domina. Саме цей чудовий генетичний мікс забезпечив увазі відмінні комерційні якості. Кожен з батьківських сортів обдарував нащадка своїми кращими якостями. Сатіва передала йому здатність протистояти атакам пліснявий інфекції та шкідників, індика обдарувала його потужним стрімким ефектом, а рудераліс щедро поділився з ним автоцветеніем. Навіть початківці гровер відзначають, що регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto New York City неймовірно легко і приємно вирощувати.

медичне застосування
Позамежне зміст ТГК забезпечило Auto New York City високі лікувальні властивості. Сорт практично миттєво заспокоює сильний біль, знімає спазм з м'язів і повертає міцний сон. Гібрид також допоможе стабілізувати стан хворих, що страждають на розсіяний склероз, глаукомою, хронічною втомою і хворобою Паркінсона.

ВІДГУКИ
1

АААААА

Auto New York City

Мой первый опыт ,не прихотливый ваще!. Супер сорт!

19.03.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.