Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Nefertiti

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Автоквітуча Сатива

Генетика:

Black Widow * White Widow

ТГК:

18-20%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 140 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Легкість

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Nefertiti представляють собою складне хитросплетіння індічних і сатівних генів. На стадії вегетації структура кущів більше характерна для індічних сортів, але на 5 тижні сходи починають набувати сатівние форми і неухильно тягнутися вгору. Якщо в цей час не зменшити світловий період при індорной культивації, то зростання кущів вийде з-під контролю і паростки можуть перетворитися в справжніх монстрів. Будова рослин відрізняється кілька підвищеної гіллястістю, що сприяє значному збільшенню врожайності.

походження
Чарівні рослини, якими радують регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Nefertiti, з'явилися внаслідок схрещування двох знаменитих сортів - Black Widow і White Widow, які цілком заслужено завоювали в світі коноплевих звання найбільш врожайних і невибагливих сортів. Батьки щедро обдарували дитя своїми кращими якостями, що принесло гібриду любов і повагу фахівців по всьому світу.

медичне застосування
Auto Nefertiti - потужний медичний сорт конопель, який дуже часто використовується для лікування біполярних розладів, епілепсії і розсіяного склерозу. Крім цього гібрид показав відмінні результати при терапії бронхіальної астми, глаукоми, безсоння, а також гострого ПМС, гістамінових головних болів і мігрені.
ВІДГУКИ
1

Yoo

Auto Nefertiti

5 балов,орехи приехали за день,красота, еще и бонус приятен, щас проращиваю ...

08.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.