Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Mazar Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Автоквітуча Індика

Генетика:

Mazar x Ruderalis Indica

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 80 см.

Смак:

Квітковий, Сосна, Деревний

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto Mazar Fem CZ - продовжувач генетики оригінального Мазар, що легко згадати, відчувши його хвойний запах з відтінками сандалу. Рудераліс дав Стрейна автоцветеніе, що значно полегшує догляд, а додаткова стабілізація робить його і зовсім невибагливі з сортів! Ця потужна індика вже визнана і популярна в світі, про що свідчать нагороди. Багато в чому вони отримані завдяки високій врожайності, що досягає 200 грам з однієї рослини. Кущі відрізняються підвищеною кущуватістю і щільністю.

При цьому кущики виглядають досить компактно, висота часто не перевищує позначку в 0.8 м. Важливою також є стійкість Стрейна до змін температури і природним шкідників. Забезпечивши йому нормальне освітлення і полив, а також елементарну уважність, можна бути впевненим в чудовому завидному Харвест. Запах, який рослина виділяє в повітря протягом свого 65-денного періоду цвітіння, досить-таки слабкий і непомітний.

Auto Mazar Fem CZ має приголомшливий потенціал в медицині. Депресії, судоми, безсоння, хронічна втома, найрізноманітніші болю і багато інших неприємностей пасують перед цим Стрейна. Також він може купірувати симптоми більш небезпечних захворювань, таких як епілепсія, розсіяний склероз, артрити і артрози. Потужне релаксуючий вплив на тіло гармонійно поєднується з жвавістю розуму в цьому сорті.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.