Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Lemon Skunk

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Skunk #1 (Original Lemon фенотип)

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 160 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Lemon Skunk виробляють крихітні, але при цьому неймовірно сильні сходи, які легко піддаються культивації не тільки в Індоре, але і під відкритим небом. Сходи негативно ставляться до введення добрив, а тому якщо ви раптом захочете порадувати рослина підгодівлею, то робити це слід обов'язково невеликими порціями і тільки слабо концентрованим розчином. Auto Lemon Skunk є досить волелюбним сортом: його коріння люблять простір і погано переносять пересихання грунту.

походження
Auto Lemon Skunk був створений шляхом злиття генів Lowryder і Lemon Phenotype, що забезпечило його сходам унікальні комерційні якості, що принесли йому згодом світову популярність. Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Lemon Skunk важко назвати абсолютно невибагливими, але, незважаючи на це, при належній повазі до сходам з їх культивації легко впоратися навіть малодосвідчений новачок.

медичне застосування
Auto Lemon Skunk відмінно зарекомендував себе в якості сорту, який надає потужну антидепресивну дію. Гібрид дуже часто використовується в психіатрії для стабілізації і корекції стану хворих, що страждають важкими формами біполярних розладів, нападами паніки і гніву, які погано піддаються лікуванню традиційними медичними препаратами.
ВІДГУКИ
1

КОЛЯ

Auto Lemon Skunk

вкус божественный, как и эффект !!!!

27.10.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.