Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Jack 47

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Jack Herer Auto * Ak 47

ТГК:

24-26%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Карамель, Кремовий, Солодкий

Эфект:

Енергетичний, Для прогулянки, Для компанії

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Jack 47 радують невисокими, компактними сходами, які чудово почувають себе на невеликих ділянках. Кущі укриті щільним килимом чарівних плодів, щедро наповнюють простір фантастичним ароматом. Рослини будуть чудово відчувати себе як під відкритим небом, так і в приміщенні. Бутони, які формуються на кущах, є справжнім витвором мистецтва: тугі і разюче щільні, вони переповнені важкої ароматної смолою, в якій міститься рекордна кількість ТГК.

походження
При порівняно невеликій висоті кущі Auto Jack 47 мають врожайністю, що досягає рекордних показників. Своїми кращими якостями культура зобов'язана тому, що вона створена на основі таких чудових сортів, як Lowryder # 2, AK47 і White Widow, що забезпечило їй стрімке зростання, високу витривалість, відмінний імунітет, чудові адаптаційні можливості і фантастичну продуктивність. Завдяки потужній генетиці регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Jack 47 мають якості, які зробили їх товаром номер один на ринку марихуани.

медичне застосування
Auto Jack 47 хороший вже тим, що дозволяє подолати різні психічні асоціальні розлади, що не дозволяють повноцінно спілкуватися хворому з іншими людьми. Гібрид дуже часто використовується в тих випадках, коли необхідно швидко позбутися від депресії, заспокоїти напад гніву або панічної атаки.
ВІДГУКИ
1

Mix

Auto Jack 47

сорт отличный и ефект супер)))

14.12.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.