Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Haze

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 2)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Haze * Ruderalis

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 600 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 100 см.

Смак:

Солодкий, Пряний, Фруктовий

Эфект:

Для відпочинку, Для сну, Під Кіно

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Haze - це високоякісний посівний матеріал швидко розвивається сатіва з невеликою часткою індічних властивостей. Так як гібрид є автоцветом, його висота не перевищить півтора метрів, що буде хорошою новиною для гроверів, які хочуть комфортно культивувати Sativa в домашніх умовах. При цьому завдяки вкрапленням генетики Indica і Lowryder вирощування проходить без особливих труднощів і підвладне навіть початківцям коноплярів. Відносно зовнішнього вигляду: Auto Haze має характерні стрункі рослини з довгими гострими листками і великими пухнастими бутонами шишок.

Походження та нагороди
Стрейн був розроблений братами Haze: Сем Skunkman, Вернард, Невілл і Едді Рідекер. Він представляє щось середнє між видами сатіва з Мексики, Таїланду, Колумбії, і індика з Афганістану. Брідери не займалися продажем, а після того, як вони посварилися в 1970-х, на ринок потрапили Стрейна під ім'ям Haze, отримані від оригіналу. На даний момент генофонд повністю стандартизований і налагоджений під стабільне розведення. Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Haze - це вінець еволюції, який зміг ще більше спростити процеси вирощування.

медичне застосування
Auto Haze може бути корисний і в медицині, так як легко справляється зі стресом і депресією, полегшує перманентні болю, а також підвищує апетит і усуває нудоту.
ВІДГУКИ
2

Павлюша

Auto Haze

Крутой сорт штырит не по детски. магазу респест

04.10.2018

ololol

Auto Haze

Семена марихуаны реально очень качественные,сенк

12.01.2016

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.