Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Galaxy

Під замовлення

Рейтинг: 5 (оцінок 2)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Afghani * Northern Lights

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 550 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 120 см.

Смак:

Фруктовий, Тропічний, Цитрус

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Galaxy - чудовий Індик-домінантний гібрид, який органічно поєднав у собі кращі якості цього виду каннабісових. Навіть у зовнішньому вигляді паростків Auto Galaxy простежується переважання потужних індічних генів: по мірі дозрівання на вершині невисоких кущів відбувається формування головної коли, від якої відходить значна кількість бічних відгалужень, що сприяє підвищенню продуктивності культури і робить її злегка схожої на фантастичну піраміду. При відповідному догляді гібрид подарує знатний урожай, що досягає 500 грамів з квадратного метра.

походження
Будучи потомством таких чудових сортів, як Black Domina, Northern Lights і Ruderalis, регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Galaxy з моменту свого створення були приречені на популярність і загальну любов. Їхні предки є підвидами легендарної афганської індика, що наділило гібрид унікальною здатністю продукувати рекордну кількість смоли, що застигає на поверхні кущів величезними переливаються кристалами.

медичне застосування
Auto Galaxy є найкращим сортом медичної марихуани з усіх відомих на сьогоднішній день. Культура швидко усуває м'язовий спазм і біль, вона заспокоює і знімає зайве емоційне напруження. Високі цілющі властивості, приховані в плодах гібрида, дають можливість використовувати їх для лікування бронхіальної астми, розсіяного склерозу і анорексії.
ВІДГУКИ
2

tvo9doza

Auto Galaxy

дал 150гр,ебашил на ура.

16.02.2017

cocs

Auto Galaxy

сотрец силаот него позитив так и прёт ,растение неприхотливое и довольно урожайное!

28.09.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.