Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Bubblelicious

Під замовлення

Рейтинг: 4 (оцінок 1)

Фасовка:

Кількість упаковок:

215.00грн

Виробник:

JAH Seeds

Тип сорту:

Переважно Індика

Генетика:

Indica genetics

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 60 см.

Смак:

Солодкий, Пряний, Фруктовий

Эфект:

Наодинці, Для медитації, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Bubblelicious представляють собою справжню перлину світу коноплевих. У міру дозрівання кущі гібрида можуть набувати чарівний ніжно-рожевий або димчасто-пурпурний забарвлення. На них формується величезна кількість тугих жирних смолистих суцвіть, покритих чарівним килимом запашних кристалів. Культура характеризується стрімким зростанням і рекордно коротким періодом дозрівання, що дозволяє збирати врожай з мінімальними тимчасовими витратами. Незважаючи на те, що Auto Bubblelicious більше підходить для індорной культивації, сорт і на відкритих ґрунтах здатний порадувати багатим урожаєм.

походження
Батьківщиною Auto Bubblelicious є Середньому Заході США, де він був створений на основі оригінальної американської індика і є нащадком прекрасного Bubble Gum. З плином часу в 90-х роках регулярні насіння конопель автоцветущего сорти Auto Bubblelicious були доставлені на територію Нідерландів, де місцеві селекціонери довели гібрид до досконалості: вони прискорили зростання культури, підвищили вироблення смоли і зафіксували її унікальні смако-ароматичні якості.

медичне застосування
Домінування в складі Auto Bubblelicious індика забезпечило йому сильне знеболювальне, седативну і спазмолітичну дію, що дозволяє використовувати гібрид для лікування глаукоми, нервового виснаження, епілепсії, аутизму, артриту та розсіяного склерозу.
ВІДГУКИ
1

bob

Auto Bubblelicious

ВЕЩЬ БОМБА !!!прёт!!!!!без кидков все ЗБС!

12.03.2015

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.