Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto Blueberry Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Артикул: 456

Фасовка:

Кількість упаковок:

731.00грн

Виробник:

Green Silk Road Seeds

Тип сорту:

Автоквітучий Гібрид

Генетика:

Blueberry x Lowryder

ТГК:

20-22%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

70 днів

Висота рослини:

до 60 см.

Смак:

Ягоди, Квітковий, Солодкий

Эфект:

Для прогулянки, Для компанії, Для вечірки

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Blueberry демонструють відмінну стійкість до стресів, що дозволяє їх більш ніж успішно вирощувати в будь-якій кліматичній зоні. Цей Стрейн - справжня знахідка для жителів північних районів. Він володіє нетривалим цвітінням, енергійними темпами розвитку, стійкістю до різких температурних змін і до того ж не звертає уваги на помилки культивації, які зрідка допускають початківці гровер.

походження

Auto Blueberry був отриманий шляхом злиття генів Lowryder і чудового Blueberry: від першого в дар новий Стрейн отримав ген автоцветенія, а другий залишив йому в спадок елегантний пурпурний забарвлення і розкішний чорничний аромат. Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Blueberry володіють відмінним генетичним потенціалом, який дає можливість їх ефективно вирощувати будь-яким зручним для професіонала способом.

Смак і ефект

Неймовірно приємна смако-ароматична палітра Auto Blueberry закрутить вам голову буквально з першого подиху. Яскравий чорничний аромат змушує прискорено битися навіть серця завзятих любителів канабісу. Культура має прекрасний розслаблюючий ефект, що дає можливість застосовувати його при лікуванні величезної кількості хвороб.

медичне застосування

Auto Blueberry демонструє завидний лікувальний потенціал. Прихильники лікування коноплею радять використовувати плоди Стрейна для позбавлення від найсильніших болів, депресії, м'язового спазму і хронічної нудьги. Також культура допоможе взяти під контроль бронхіальну астму, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона і епілепсії. Гібрид має виражену протизапальну дію, що дозволяє його успішно застосовувати для лікування подагри і артритів.

особливості вирощування

Насправді, Auto Blueberry не зажадає від коноплярів створення надмірно складних умов. Культура лояльно ставиться до температурних перепадів, переливам і недоливу, її не лякає хронічна нестача або надмірне введення добрив. Фемінізовані насіння конопель автоцветущего сорти Auto Blueberry - це найбільш підходящий для новачків варіант: він абсолютно невибагливий і урожайний.

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.