Ваш кошик порожній!

Автоквітуче фемінізоване насіння марихуани Фемінізовані Насіння Коноплі Насіння Сативи Індика Потужні Сорти Коноплі Врожайні Сорти Коноплі Низькорослі Сорти Слабопахнучі Сорти Медичні Сорти Для Новачків Насіння Коноплі Для Вулиці Насіння Коноплі Для Приміщення Насіння Конопель Поштучно Насіння Коноплі Оптом Переможці Кубків Фотоперiодне насiння коноплi Автоквiтучi Насiння Коноплi Добрива Для Коноплі Усі товари
Move Home

Auto AK-47CZ Feminised

Під замовлення

Рейтинг: 0 (оцінок 0)

Фасовка:

Кількість упаковок:

580.50грн

Виробник:

CZseeds

Тип сорту:

Переважно Сатива

Генетика:

AK-47 (Colombia x Mexico x Thailand x Afghanistan) x Lowryder

ТГК:

22-24%

Врожай:

до 400 гр/м2

Цвітіння :

60 днів

Висота рослини:

до 80 см.

Смак:

Земляний, Сосна, Деревний

Эфект:

Енергетичний, Підбадьорливий, Для відпочинку

Зверніть увагу

Все насіння продається в оригінальній упаковці виробника або магазину!

Переваги покупки в «jahseeds»

100% гарантія на схожість насіння

Анонімна кур'єрська доставка по всій країні

Накладений платіж від 400 грн.

При купівлі насіння конопель від 700 грн. отримуєте подарунок

Auto AK-47 CZ Fem - це найпотужніший сатівний автоцвет, поліпшена версія оригінального AK-47. У генотипі Стрейна містяться колумбійська, мексиканська і тайська сатіва, а також потужна афганська індика і знаменитий лоурайдерів. Растишка розвиваються неймовірно швидко. Їм потрібні добрі умови існування. Освітлення, полив, субстрат, вентиляція: все повинно бути на висоті.

За короткий 8-тижневий період цвітіння кущі значно змінюються і стають дуже красивими. Великі суцвіття просякнуті ароматної смолою настільки, що навіть трохи блищать на світлі. Цвітіння супроводжує потужний різкий запах, який чи сосною, але все ж явно впізнаваний. Як і інші автоцвети, Стрейн зовсім не високий, найчастіше зростання не перевищує 80 см.

Виражений сатівний ефект значно посилює активність, як мозкову, так і рухову. Auto AK-47 CZ Fem наповнює тіло і розум енергією, а його ефект є вкрай інтенсивним і яскравим. Також Стрейн має терапевтичний потенціал. Він допомагає подолати депресію або нудоту і впоратися з багатьма видами болю. Його широко застосовують в медицині країн, що легалізували медканнабіс. 
Auto AK-47 CZ Fem - tse naypotuzhnishyy sat

РЕКОМЕНДУЄМО
ТАКОЖ
СЕМЕНА

Будь ласка поставте оцінку!

Спасибі за ваш відгук. Він вступив адміністратору для перевірки на спам і незабаром буде опублікований.